Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Turkuvaz” için 50 dinleyen yorum yapmış.

  1. Veli Kus 20 Ocak 2020

    Yok böyle bir calisma harikasiniz hepinize slm (Stockholmdan)

RADYO TURKUVAZ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Turkuvaz

radyo-turkuvaz-dinle

Radyo Turkuvaz

Radyo Turkuvaz,her türden parçaların yayınlandığı bir radyodur.Türkçe müziklerden,halk müziklerine yer verilmektedir.Geniş yelpazesinde her insan için her çeşit parça vardır.Farklı tarzları bir arada bulabileceğiniz bir radyodur, Radyo turkuvaz.İlk zamanlarda ön yargı ile bakılsada şuanda tek radyo üzerinden birçok türü dinlemeyi insanlar sevmiş görünüyor.Radyo Turkuvaz dinlemek için doğru yerde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Radyo Turkuvaz

Hakkında Bilgiler
Artık üçüncü yaşından gün alan bir radyoyuz..
Çabuk geçiyor zaman.. Daha dün gibiydi 19 Mayıs 2009 sabahında ilk “günaydın” deyişimiz size.. Doğrusu, biz yine aynı heyecanla geçmeye devam ediyoruz mikrofonun başına. Yine aynı heyecanla çalışıyor bütün takım arkadaşlarımız. Size daha iyi, daha doğru bir yayını iletebilmek ve o yayını destekleyecek şeyleri oluşturabilmek için…
Galiba başarımızdaki en büyük pay da hiç kuşkuşuz bu heyecanımız. Biz bu radyoda çalışanlar olarak Turkuvaz’ı çok seviyoruz. Çünkü sizi, yani “kıymetli dinleyici”mizi çok seviyoruz. Tıpkı sizin bizi sevdiğiniz gibi. Belki de karşılıklı başarı öykümüzün sırrı burada gizli.

“Türkiye’nin Radyosu” diye yola çıktık ve bu söylemin hakkını verebilmek için hiçbir tarzı, hiçbir rengi, hiçbir sesi dışlamadan hepsine kapılarımızı açtık.
Radyo Turkuvaz
Türkçe müzik yayınlayan radyolar arasında “her tarzı çalan” diye yepyeni bir tarz oluşturduk. Yıllardır radyoları Türkçe pop, arabesk, alaturka, özgün gibi kategorilere ayırıp örneğin Ajda Pekkan’ın ardından Ahmet Özhan çalınamayacağını zannedenler bizi anlamakta güçlük çektiler. “Bu radyonun müzik politikası” yok diye yazdılar, çizdiler. Onlara üzüldük. Hâlâ da üzülmeye devam ediyoruz. Çünkü biz “Türkiye’nin Radyosu”suyuz ve “her tarzın en iyileri”ni çalmak gibi kendimize has bir tarzımız ve misyonumuz var.

Biz bu radyoda ilk günden itibaren Funda Arar ile Neşet Ertaş’ı, Neşe Karaböcek ile Mustafa Boz’u birlikte çalmaya devam ediyoruz. Çok kısa sürede Türkiye’nin en çok dinlenen ulusal radyolarından biri olmayı başarmanın altında yatan sebep bu. Ve tabii ki siz “kıymetli dinleyenin” bu yaklaşımımıza gösterdiğiniz yakınlık bizi buralara getirdi.

Radyo Turkuvaz

Biliyoruz ki daha yolun başındayız.
Radyo Turkuvaz
Yapacak çok işimiz, paylaşacak çok şarkımız var. Bir yandan temiz ve farklı bir yayını sizlere ulaştırmaya çalışırken, bir yandan da çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin yüklenici ortağı olarak bir radyonun sadece müzik kutusundan ibaret olmadığını, aynı zamanda toplumsal kalitenin yükselmesine katkıda bulunabileceğini de göstermeye çalışıyoruz.

Siz bizi evinizde, arabanızda, işyerinizde, servisinizde, cezaevinde, hastanede, telefonunuzda ailenizden biriymişiz gibi misafir etmeye devam ettiğiniz sürece bize düşen bu yüksek hüsn-ü kabulünüze layık olabilmeye çalışmaktır.

Programcılarımızla ve diğer departmanlarımızın çalışanları ile her gün 24 saat en güzel şarkıları çalmak, en güzel sözleri sizlere iletmek ve aramızdaki bağı kopartmamak için yapılabilecek her şeyi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Radyo Turkuvaz

İletişim Bilgileri
Genel Yayın Yönetmeni
İbrahim Sadri Eren
[email protected]
Pazarlama ve İletişim Müdürü
Sevinç Çakmaz
[email protected]
Prodüksiyon
Güven Özbingül
[email protected]
Adres:Toprak Center Ihlamur Yıldız Cad.No:10
Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0212 381 27 80
Eposta: [email protected]

Radyo Turkuvaz

Frekans Bilgileri
ADANA / 107.9
ANKARA / DİKMEN99.7
ANTALYA / ALANYA102.0
ANTALYA / MERKEZ102.0
BALIKESİR / BANDIRMA96.0
BALIKESİR / MERKEZ96.7
BURSA / MERKEZ90.2
DENİZLİ / MERKEZ98.0
DİYARBAKIR / MERKEZ90.0
EDİRNE / MERKEZ103.3
ERZURUM / MERKEZ99.6
ESKİŞEHİR / MERKEZ107.2
ESKİŞEHİR / SİVRİHİSAR94.5
GAZİANTEP / MERKEZ106.8
GAZİANTEP / NİZİP90.2
İSTANBUL / MERKEZ90.2
İZMİR / BALÇOVA104.3
İZMİR / ÇEŞME88.3
KAYSERİ / MERKEZ103.8
KOCAELİ / MERKEZ90.2
KONYA / EREĞLİ104.4
KONYA / MERKEZ106.2
KÜTAHYA / MERKEZ89.8
MALATYA / MERKEZ104.3
MERSİN97.9
MUĞLA / BODRUM96.5
MUĞLA / GÖCEK90.5
MUĞLA / MARMARİS90.3
MUĞLA / MERKEZ98.0
OSMANİYE / MERKEZ91.4
SAKARYA / ADAPAZARI101.6
SAMSUN / BAFRA92.2
SAMSUN / MERKEZ97.7
ŞANLIURFA / MERKEZ100.2
TEKİRDAĞ / MERKEZ101.7
TRABZON / MERKEZ92.6
ZONGULDAK / EREĞLİ101.0
ZONGULDAK / MERKEZ89.2
Uydu Bilgileri
Uydu: Türksat 3A
Frekansı: 12615 MHZ
Polarizasyon:: Vertical (Dikey)
Sr: 4800
Fec: 5/6
Radyo turkuvaz dinlemek için bu bilgileri kullanabilirsiniz.Yada http://crd.web.tr adresini kullanarak dinleyebilirsiniz.Slow ve yörelere ait müzikleri yayınlayan Radyo Turkuvaz,yayıncılık kalitesini her geçen gün artırmaktadır.Radyo turkuvaz birçok ilden çeşitli frekanslarda dinlenebildiği gibi buradanda takip edilebilir.Cd kalitesinde sizlere Radyo turkuvaz’ı ulaştırıyoruz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?