Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Durdurun Tekrar Başlatın. - Alternatife Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

“Radyo Nikomedya” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. gözde bircan 03 Şubat 2012

    güzel şarkılar çalıyorsunuz..

RADYO NIKOMEDYA İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Nikomedya

nikomedya-dinle

Radyo Nikomedya

Radyo Nikomedya,94.4 frekansından Türkçe pop müzik türünde yayın yapmaktadır.Kocaeli üzerinden yapılan yayınlar genellikle top listesinden seçilmektedir.Türkçe pop müziğinin güzel örneklerini dinleyicilerine sunan Radyo Nikomedya bu alanda kendini kanıtlamış durumdadır.Radyo dinle denildiğinde akla gelen sitelerden olan CRD.WEB.TR kalitesiyle sizlerle.

Radyo Nikomedya

Hakkında Bilgiler
Radyo Nikomedya 1993 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana yayın çizgisi hiç değişmedi. Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca 102.7 mHz frekansından yayın yapan Radyo Nikomedya, RTÜK’nun frekans düzenlemesinden sonra, 2007 yılından bu yana 94.4 mHz frekansından yayın yapmaktadır.
Kaliteli Türkçe pop müzik yayını yapan Radyo Nikomedya’da, programcıların, Türkçe’yi, diksiyon fonetik kurallarına uygun biçimde kullanmasına ve yayınlanacak reklamların radyo yayın çizgisine paralel kalitede olmasına büyük özen gösterilmektedir.

Radyo Nikomedya

İletişim Bilgileri
Ömerağa Mahallesi Tahsin Marmara Sokak Seymen Apartmanı No:4 Kat:5 İzmit/KOCAELİ
0262 324 20 20
0262 324 70 70
[email protected]

Radyo Nikomedya

Frekans Bilgileri
Radyo Nikomedya 94.4 frekansından yayın yapmaktadır.İsterseniz bu frekans bilgisi ile Radyo Nikomedya karasal yayınına bağlanabilir ve dinleyebilirsiniz.Online olarak dinleyip takip etmek isterseniz sitemizi ziyaret edip Radyo Nikomedya sayfamıza gözatabilirsiniz.Türkçe pop müziğinin güzel örnekleri Radyo Nikomedya aracılığıyla sizlerle.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER
, , , , ,

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?